KMF Brčko Zdravlje

NEVESINJCI SU RUTINSKI SAVLADALI SADA VEĆ PREŽALJENO BRČKO ZDRAVLJE

Izgleda da su se brčaci prije puta u Nevesinje oprostili od Premijer Futsal lige Bih, jer su na utakmicu protiv domaćina došli izuzetno oslabljeni. Nevesinjci su to znalački iskoristili, te su pred skoro punom “Nevesinjkom” rutinski savladali goste iz Brčkog. sa 7:2.

Dalibor Pudar

Igrači Brčko Zdravlja su odolijevali do 14. minuta, a tada domaćin za 10 minuta postiže pet golova i prelama utakmicu u svoju korist. Kod Nevsinja se istakao trostruki strijelac Dalibor Pudar.

Nevesinje u sledećem kolu putuje u Livno, dok će Brčko dočekati lidera Mostar SG Staklorad.

NEVESINJE – BRČKO ZDRAVLJE 7:2 (3:1)

Nevesinje: Ramović Gutić ,Pudar, Miličević, Kašiković, Glogovac, Pantić, Zečević, Bulajić, Drašković, Jamina

Brčko Zdravlje: Livadić, Vujić, Manojlović, Tanasković, Dodić, Bahor, Milić, Tomić