Vijesti

Nova podjela bodova u Gračanici

MNK Kaskada i MNK Sloga podijelili su bodove u utakmici 3. kola, odigravši rezultatom 2-2.

Kaskada – Sloga

U prvoj utakmici 3. kola Premijer futsal lige BiH, gračanička Kaskada podijelila je bodove sa Slogom iz Gornjeg Vakufa.

Da je Gračanica grad sporta dokazano je još jednom, gdje su pred oko 350 gledaoca Kaskada i Sloga podijelili bodove.

Prvi pogodak na utakmici u 5. minuti postiže sadašnji igrač Sloge, a bivši igrač Kaskade Milanović Emir. Domaći malonogometaši uspjevaju samo minutu kasnije poravnati rezultat na 1-1, preko Hadžića Hasana, a sa tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme.

Opet Milanović Emir svojoj ekipi donosi novo vodostvo u 27. minuti, a identično kao u prvom poluvremenu, minutu kasnije domaći uspjevaju stići do izjednačujućeg gola, ali ovaj put preko Hamidovića Abdulaha.