Visoka pobjeda Centra u derbiju kola protiv Zrinjskog

FC Centar Zamm mC slavio je visoku pobjedu u derbiju kola protiv HFC Zrinjski 5-2.

Centar – Zrinjski

Sarajevski Centar u derbiju kola svladao je mostaraki Zrinjski sa visokih 5-2.

Pred oko 100 gledaoca, Centar Zamm mC pobijedio je Zrinjski, te tako stigao do prve domaće pobjede u novoj sezoni.

Prvo poluvrijeme završeno je sa jednim golom u mreži neugodnog Zrinjskog, a strijelac je bio Hršumović Ibrahim.

Drugo poluvrijeme prava golijada. Sarajlije u 22. minuti opet preko Hršumovića postižu novi pogodak za 2-0, a u 24. minuti preko Hodžića Nedžada povisuju prednost na 3-0.

Samo minutu kasnije iskusni Đuderija Emir postiže novi pogodak, za 4-0. Het-trick u 29. minuti postiže Hršumović.

U 37. i 40. minuti gosti iz Mostara uspjevaju smanjiti rezultat na 5-2. Prvo preko Raguža Marka, a zatim preko Kalfića Vinka.