Kup RS

Policajac ubjedljivo do prvog pehara Kupa Republike Srpske

Futsaleri Policajca su danas u finalu Kupa Republike Srpske u futsalu za sezonu 2020/21 savladali u Mrkonjić Gradu branioca trofeja KMF Nevesinje.

Jedini premijerligaš u ovoj sezoni iz FSRS je do pobjede protiv prvoligaša stigao sa 6:0, a utakmicu su prelomili u drugoj polovini drugog poluvremena.

Do vodstva protiv oslabljenog rivala stigli su u 10. minuti kada pogađa Igor Mirković. Isti igrač u 26. minuti povećava na 2:0, a onda slijedi goleada. Želimir Đukarić, pa odmah iza njega i Dragan Verić pogađaju za 4:0, da bi konačnih 6:0 postavili još jednim golom Želimir Đukarić, te na kraju mladi Miloš Radujković.

KMF POLICAJAC – KMF NEVESINJE 6:0 (1:0)
Sportska dvorana u Mrkonjić Gradu
Bez prisustva gledalaca
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Aleksandar Railić (Derventa)
Strijelci: 1:0 Mirković 10, 2:0 Mirković 26, 3:0 Đukarić 28, 4:0 Verić 29, 5:0 Đukarić 37, 6:0 Radujković 39
Žuti kartoni: Stojanović, Đukarić (Policajac),

POLICAJAC: Stanivuković, Verić, Pavlović, Đukarić, Trifković, Stojanović, Radujković, Maksimović, Vučić, Marinković, Radović, Munjiža, Kaurin, Mirković  Trener: –

NEVESINJE: Romović, Radovanović, Miličević, G. Prodanović, Sikimić,Gutić, Pudar, Kovačević, Vuković, Pantić  Trener: –