Druga liga RS

Starčevica u gradskom derbiju otkinula bod Policajcu

KMF Policajac i KMF Starčevica remizirali su večeras u gradskom derbiju u okviru 11. kola Druge lige RS – Grupa “Zapad” odigravši 3:3.

KMF Starčevica

Dragan Verić i Enis Mušanović su do 8. minuta doveli Policajac u sigurnu prednost od 2:0, ali Starčevica golom Vlada Vukajlovića u 11. minutu smanjuje na 2:1, što je bio i konačan rezultat prvog dijela.

U četvrtom minutu nastavka prednost domaćih na 3:1 povisuje Slađenko Janković, ali ekipa Starčevice do kraja meča stiže u egal i do konačnih 3:3. Strijelci su bili Đorđe Gaćeša i Nemanja Kopanja.

U narednom kolu Policajac gostuje kod Čelinca, dok Starčevica dočekuje Viktoriju iz Ribnika.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Zapad” pogledajte na ovom linku.

KMF POLICAJAC – KMF STARČEVICA 3:3 (2:1)