Vijesti

U “Mejdanu” remi: Salines i Radnik podijelili po bod

Tuzlanski “Mejdan” bio je poprište jedne od najintereantnijih mečeva 1. kola PL futsal lige BiH, a snage su odmjerili FC Salines i MNK Radnik iz Bijeljine. Na kraju podjela plijena, bilo je neriješeno 2:2.

Poveo je tim iz Semberije pogotkom iskusnog Mirka Marinkovića već u drugoj minutu meča što je bio i jedini pogodak do poluvremena.

U 32. minuti Imširović pogađa za 1:1, da bi samo minut kasnije ponovo Marinković svojim drugim golom doveo novog premijerligaša u vođstvo.

Deni Imširović u 36. minuti postavlja konačnih 2:2. Važno je naglasiti da su Bijeljinci ovaj bod osvojili u okrnjenom sastavu, jer između ostalih, za njih večeras nisu igrali Davor Arnautović, Dejan Pavlović i Vladimir Džombić, najnovije akvizicije kluba koji će biti tvrd orag za sve protivnike.