Druga liga RS

Željeznica i Glavica podijelili bodove

KMF Željeznica iz Trnova i MNK Glavica iz Doboja podijelili su bodove u susretu 7. kola Druge lige RS – Grupa “Istok”, odigravši neriješeno, 3:3.

MNK Glavica – KMF Željeznica (arhiva)

Nikola Elez je ekipu iz Trnova u 4. minutu doveo u prednost, da bi četiri minuta kasnije na 1:1 poravnao Amir Hajrić.

Novu prednost Željeznici u 13. minutu donosi Miroslav Bjelica, ali do odlaska na odmor Glavica drugi put poravnava rezultat pogotkom Mirzeta Avdušinovića.

U 30. minutu dva brza pogotka, po jedan na obe strane. Za Dobojlije je pogodio Mirzet Avdušinović, drugi put na utakmici, dok je strijelac za Željeznicu bio Nikola Elez, također drugi put na meču.

U narednom kolu Željeznica je slobodna, dok Glavica dočekuje ekipu Obilića.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Istok” pogledajte na ovom linku.

KMF ŽELJEZNICA – MNK GLAVICA 3:3 (2:2)