MNK Banovići

ANES DŽAFO PRODUŽIO NADU ŽELJEZNIČARU

Željezničar je slavio u Banovićima i sa ta tri osvojena boda je produžio nadu za opstanak, a sve će se odlučivati protiv Leotara u zadnjem kolu na Grbavici.

Domaća ekipa iako je davno izgubila šanse za opstanak juče je odigrala jednu kvalitetnu utakmicu. Imali su pobjedu u svojim rukama sve do 38. minuta.

Prvo poluvreme je završeno nerešenim rezultatom 2:2, da bi se u drugom nastavila izjednačena igra u kojoj se ekipe smjenjivale u vođstvu. Kada Mehmedović postigao gol za Banoviće u 37. minutu, svi u dvorani su se ponadali da bi domaći mogli konačno doći do pobjede. Međutim tako nije mislio najbolji strelac Željezničara Anes Džafo koji sa dva gola u predzadnjem minutu susreta rješava pitanje pobednika