Beli Anđeo i Centar remizirali u zaostalom meču 11. kola

KMF Beli Anđeo i FC Centar iz Sarajeva večeras su u Brčkom remizirali u zaostalom meču 11. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši neriješeno, 5:5.

FC Centar – KMF Beli Anđeo (arhiva)

Već na otvaranju susreta Milenko Ristivojević je doveo Sarajlije u prednost, da bi nekoliko sekundi kasnije na 1:1 poravnao Davor Arnautović.

Nedugo zatim potpuni preokret domaćoj ekipi donosi Dragiša Komarčević.

U 10. minutu Centar pogotkom iskusnog Josipa Lokmera stiže do izjednačenja, a u posljednjim sekundama prvog poluvremena gosti stižu do novog vođstva golom Alena Muminovića.

Na startu drugog dijela igre Beli Anđeo zahvaljujući dvostrukom strijelcu Dragiši Komarčeviću ponovo preokreće rezultat u svoju korist.

Šest minuta prije kraja Centar ponovo izjednačava, a strijelac je bio Adnan Tahirović.

Dva minuta kasnije Dragiša Komarčević se i četvrti put na utakmici upisuje u strijelce za prednost svoje ekipe od 5:4, ali konačnih 5:5 postavlja Muamer Solo u posljednjem minutu utakmice.

U narednom kolu Beli Anđeo gostuje kod Zrinjskog, dok Centar dočekuje ekipu Seljaka.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

KMF BELI ANĐEO – FC CENTAR 5:5 (2:3)