Beli Anđeo i Sloga podijelili bodove u uzbudljivoj utakmici

Premijerligaš iz Brčkog, Beli Anđeo, te Sloga iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja podijelili su bodove u meču 7. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši 3:3.

KMF Beli Anđeo

Meč 7. kola u Brčkom odigrali su Beli Anđeo i Sloga iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja. U super uzbudljivoj utakmici, koja je završila rezultatom 3:3 ekipe su podijelile bodove.

Zanimljivo je to da su svi golovi postignuti u prvom poluvremenu, a iz tabora Sloge pohvalili su svoga golmana Delića, koji kako kažu svojim odbrana izluđivao je igrače Belog Anđela.

Sloga je u 9. minuti povela preko Milanovića, da bi u istoj minuti Arnautović izjednačio. Erić u 10. minuti Belom Anđelu donosi vodostvo, a autogolom Beli Anđeo Slogi donosi izjednačenje u 15. minuti. Preko Pavića domaći su poveli 18. minuti, ali kapiten gostiju Latić u 20. minuti donosi izjednačenje Slogi, te je sa rezultatom 3:3 otišlo se i na odmor.

Drugo poluvrijeme obilježio je golman gostiju Delić, koji je svojim odbrana izluđivao igrače Belog Anđela, kojima nije dozvolio da sa igračem golmanom u polju postignu novi pogodak. Utakmica je završena rezultatom 3:3.