Premijer futsal liga BiH

Beli Anđeo trijumfom nad Tangom okončao sezonu

KMF Beli Anđeo sinoć je u prvom meču posljednjeg, 18. kola, ligaškog dijela Premijer futsal lige BiH trijumfovao protiv fenjeraša KMF Tango iz Istočnog Sarajeva rezultatom 8:3 i tako okončao debitantsku sezonu u društvu najboljih.

KMF Beli Anđeo

Već u prvom minutu prednost domaćinu donio je Dragiša Komarčević, da bi u 10. minutu na 2:0 povisio kapiten Slaven Erić.

Do odlaska na odmor Tango je zahvaljujući Aleksandru Milinkoviću i Mladenu Lemezu uspio da se vrati i poravna na 2:2.

U drugom poluvremenu potpuna dominacija Belog Anđela i njihovih novih pet pogodaka, dok je Tango samo jednom uspio da matira golmana domaćih.

Još tri puta u strijelce se upisao kapiten Slaven Erić, a još jednom mrežu Tanga zatresao je i Dragiša Komarčević. U strijelce su se upisali i Danijel Ružičić, te Miloš Novaković.

Jedini gol za goste iz Istočnog Sarajeva u drugom poluvremenu postigao je Mladen Lemez.

I jedni i drugi su ovim mečom okončali sezonu. Beli Anđeo je na kraju zauzeo osmo mjesto sa 20 osvojenih bodova i zbog odustajanja Leotara zadržao premijerligaški status i naredne sezone, dok je Tango ubjedljivo na posljednjoj poziciji sa samo jednim osvojenim bodom, te će narednu sezonu provesti u Prvoj ligi RS.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

KMF BELI ANĐEO – KMF TANGO 8:3 (2:2)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.