Bevanda krenuo pobjedom, MNK Brotnjo slavio u Livnu

Futsaleri Brotnja slavili su na startu drugog dijela sezone u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Čitlučani su na nezgodnom gostovanju kod Seljaka slavili pobjedu od 2:1 u jednoj poprilično teškoj i tvrdoj utakmici.

Poveli su gosti u 6. minutu, kada kombinuju Zvonimir Ćavar i Marin Suton, a ovaj prvi preciznim šutem pogađa gol Antonija Vidovića za vodstvo svoje ekipe. Dugo je stajao taj rezultat na semaforu, a onda u 33. minutu utakmice Marin Suton pogađa mrežu Seljaka i dovodi Brotnjo do vodstva od 2:0.

Nakon toga domaći daju sve karte u napad, uspjevaju da dođu do gola u 35. minutu kada Ante Semren pogađa za 1:2 i vraća nadu Seljaku u susret, no više od toga nisu uspjeli.

MNK SELJAK – MNK BROTNJO 1:2 (0:1)

Sportska dvorana ”Dalibor Perković-Dali”