Bosna Kompred se razbudila, Tuzlaci slavili i u Gornjem Vakufu/Uskoplju

Futsaleri Bosne Kompred savladali su večeras u 4. kolu Premijer lige BiH Slogu u gostima sa 4:2 i tako stigli do drugog uzastopnog trijumfa nakon dva startna poraza.

Imaće za čim Sloga da žali u ovom susretu. Tik nakon što je Vahid Halilović pogodio stativu iz zicer pozicije gosti stižu do vodstva od 1:0. Pogodio je Mehmed Ramić na asistenciju Slavena Matijaševića.

Uslijedio je nakon toga period igre gdje su i jedni i drugi imali svoje šanse da postignu gol, međutim nisu uspjevali, pa se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 1:0 za goste.

Do drugog gola Bosna Kompred stiže u 26. minuti. Poslije prekida Hadžialjevića šutirao je Matijašević, golman domaćih Delić je odbranio šut, ali je neoprezna bila odbrana domaćih, lopta dolazi do Mehmeda Ramića koji po drugi put trese mrežu domaćih.

Pokušali su futsaleri Sloge sa viškom da se vrate u meč, nisu uspjeli, a u 35. minuti na prazan gol pogađa Eldin Hadžialjević za velikih 3:0 i već tada je bilo jasno da će pobjeda put Tuzle. Nevres Okačić je u 38. minuti pogodio i za 4:0, a sa dva gola Ahmeda Bilkana u samom finišu samo je zaključena ova utakmica pobjedom Tuzlaka 4:2.