Brotnjo imalo prednost od tri gola, ali Seljak na kraju osvojio bod

Veoma bitna utakmica za ekipu Ive Kreze (Seljak) odigrana je u Čitluku. Brotnjo je bilo domaćin Seljaku, a utakmica je završena podjelom bodova 4-4.

U okviru 12. kola Premijer futsal lige BiH u Čitluku su snage odmjerili Brotnjo i Seljak, a na kraju je završeno bez pobjednika 4-4.

Domaćin ovog susreta, Brotnjo, imao je potpunu dominaciju u prvom poluvremenu. Na odmor su Čitlučani otišli sa rezultatom 4-1, a za domaće su pogađali Grbešić i Pehar po dva puta, dok je za Seljak u prvom poluvremenu za 3-1 pogodio Semren.

Drugo poluvrijeme ekipe su zamijenile uloge. Ivo Krezo je u drugom poluvremenu odlučio na gol poslati iskusnuog Antinija Vidovića, jer golman Bandov, kako kažu na službenoj stranici Seljaka, nije imao svoj dan.

Ekipa Seljaka dominirala je u drugom poluvremenu, te stigla do izjednačenja. Pojačanja Seljaka, Ivanković i Ivković pogađaju za 4-3, a fenomenalnim golom Maleta donosi izjednačenje ekipi iz Livna.

Do kraja utakmice Livnjaci su imali još dobrih prilika, ali domaći golman, Dujmović, odlučio je kako će utakmice završiti podjelom bodova.