Ćavar u finišu donio pobjedu Brotnju u Trebinju

MNK Brotnjo iz Čitluka slavio je na gostovanju u Trebinju kod KMF Leotar u meču 11. kola Premijer futsal lige BiH minimalnim rezultatom 0:1, a do pogotka su stigli u samom finišu utakmice.

KMF Leotar – MNK Brotnjo

Publika je mogla da prisustvuje jednoj veoma tvrdoj i neizvijesnoj utakmici, a šanse su se redale i na jednoj i na drugoj strani, ali jedini pogodak viđen je tek u finišu meča.

Trebinjci su u 37. minutu ostali sa igračem manje. Vidomir Milojević je nakon povlačenja protivničkog igrača za dres zaradio isključenje nakon drugog žutog kartona.

Dobro se domaća ekipa branila, ali u posljednjih nekoliko sekundi sa igračem manje Zvonimir Ćavar je sjajnim udarcem te uz pomoć prečke savladao golmana Leotara i donio veliku radost Čitlučanima. Igrao se 39. minut.

Leotar nakon toga nije imao puno vremena da se vrati u meč, te je ostalo 0:1.

U 12. kolu Leotar gostuje kod Zrinjskog, dok Brotnjo dočekuje debitanta KMF Beli Anđeo.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

KMF LEOTAR – MNK BROTNJO 0:1 (0:0)