Čelinac

Čelinac bolji u komšijskom derbiju od Sokratesa

Sinoć je ekipa KMF Čelinac savladala banjalučki Sokrates i  tako došla do 3 vrijedna boda u borbi za opstanak .

slavlje KMF Čelinac

Nakon trijumfa u prošlom kolu protiv šampiona  Ugljevika ,Sokrates ovaj put nije imao snage za novi trijumf . Iako su poveli u devetom minutu preko Nemanje Jalića ,Čelinac pred kraj prvog poluvremena preokreće rezultat na 2:1 golovima Džombića i Jusića .U nastavku nije bilo promjena do 29. minuta kada Todorović postiže novi gol za Čelinac .Sokrates smanjuje u 34. minutu preko Dimitrijevića što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat.

Čelinac u sledećem kolu gostuje u Kotor Varošu ,dok Sokrates dočekuje Ljubić u Boriku.

ČELINAC – SOKRATES 3:2 (2:1)

Čelinac :Stanivuković ,Janković ,Todorović ,Džombić ,Vindžanović ,Dubravac ,Cigan ,Jusić ,Nježić ,Orašanin

Sokrates: Bates ,Dimitrijević ,Jalić ,Trnjak ,Lukić ,Šervel ,Žutić ,Đaković S.