FC Mostar SG

Sjajni Leotar zaustavio Mostar SG

Nakon 13 uzastopnih pobjeda ,futsaleri aktuelnog šampiona sinoć su se okliznuli u Trebinju protiv odličnog Leotara .Odigrali su samo 2:2 ,a mogli su zamalo ostati i bez tog jednog boda.

Miljan Vico – Leotar

U jednoj tvrdoj utakmici poveli su domaći preko Vice u 14.minuta što je bio i konačni rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu u 26. minutu Zečević Lazar postiže novi gol za Leotar ,da bi samo minut poslije Vesić smanjio na 2:1. Do 39 minute nije bilo promjena i tada se činilo da će bodovi ostati u Trebinju ,međutim sa tim se nije složio Dejo Pavlović koji izjednačava minut prije kraja za konačnih 2:2.

LEOTAR – MOSTAR SG 2:2 (1:0)

Leotar : Jovanović ,Čečur ,Milanović ,Vico ,Cimirot ,Sulaver ,Savić ,Valentić ,Milojević ,Muratović ,Milenić ,Šešelj ,Vukanović ,Zečević Mostar SG: Galić ,Pavlović ,Marinho De Souza Daniel ,Aladžić ,Vesić ,Memić ,Babić ,Džemić ,Radin ,Hrkać ,Šikalo ,Gosto, Ivanković