KMF Brčko Zdravlje

Brčkom pripala triler završnica u Banovićima

Futsaleri Brčko Zdravlja slavili su večeras veliku pobjedu u Banovićima protiv MNK Banovići, i to golovima Seada Buljubašića u 40. minutu meča.

ekipa Brčko Zdravlje

Bila je ovo izuzetno dramatična utakmica. Domaći su vodili na poluvremenu 3:2, a gosti uspjeli u nastavku da okrenu na 3:5. U 35. minutu Zdravko Vujić dobija crveni karton, što domaći koriste, smanjuju na 4:5, a onda i pornavnavaju na 5:5 u 37. minutu preko Jasmina Hidića. Ipak, onda dolazi opisana 40. minuta kada Buljubašić dva puta pogađa mrežu Banovićana za konačnih 7:5.

MNK BANOVIĆI – KMF BRČKO ZDRAVLJE 5:7 (3:2)
Gradska dvorana
Gledalaca: 300
Sudije: Siniša Ivančević i Željko Dragojević (oba Banja Luka)
Strijelci: 0:1 Hodžić 5, 1:1 Hidić 7, 2:1 Mujić  10, 3:1 Dedić 16, 3:2 Hodžić 19, 3:3 Hodžić 23, 3:4 Manojlović 27, 3:5 Tanasković 28, 4:5 Mujić 36, 5:5 Hidić 37, 5:6 Buljubašić 40, 5:7 Buljubašić 40
Žuti kartoni:Čehajić, Avdić (Banovići)
Crveni karton: Zdravko Vujić 35 (Brčko zdravlje)

Banovići: Tanović, Avdić, Kovačević, Mujić, Hidić, Imamović, Alibašić, Čamrković, Čehajić, Dedić, Smajlović, Sokolar, Čergić, Sliško

Brčko zdravlje: Bahor, Buljubašić, Vujić, Hodžić, Tanasković, Manojlović, Tomić, Livadić

Izvor: sportdc.net