FC Centar

Još jedna simultanka Amela Handžića u Tuzli

Večeras je u sportskoj dvorani Mejdan pred oko 200 gledalaca odigrana utakmica 14 kola ,u kojoj je domaći Salines poražen od sarajevskog  Centra. U jednoj dosta efikasnoj utakmici  istakao se Amel Handžić sa čak četiri postignuta gola .

Gosti iz Sarajeva su već u prvom poluvremenu stekli prednost od dva gola ,jer su uz het-trik Handžića i gola Radmilovića vodili sa 4:2.        U nastavku ,domaći su se približili u 28. minutu kada je Amar Hasić smanjio na 5:4 i tako probudio domaćima nadu  da eventualno mogu doći do bodova .Snove im je pet minuta poslije  raspršio heroj Handžić svojim četvrtim golom  .Vladan Lukić je debitantskim golom postavio konačan rezultat 7:4.

SALINES – CENTAR 4:7 (2:4)

Salines: Hodžić ,Imšić ,Isanović ,Marinković ,Ramić ,Divković ,Muratović ,Demirović ,Hasić ,Jusić ,Idriz ,Bumbulović ,Imširović

Centar :Seferović ,Radmilovic ,Mulahmetović ,Handžić ,Jelić ,Suković ,Lukić ,Muminović ,Bogilović ,Selimović ,Bašić ,Šipović ,Pitić ,Balaš