Druga liga RS

Čelinac trijumfovao na gostovanju kod Ljubića

Nekadašnji premijerligaš KMF Čelinac slavio je danas na gostovanju kod KMF Ljubić u Prnjavoru u susretu pretposljednjeg, 13. kola Prve lige Republike Srpske, rezultatom 3:4.

KMF Čelinac

U 11. minutu prednost Čelinčanima donio je Milan Kos, da bi do odlaska na odmor prnjavorska ekipa akipa poravnala na 1:1 pogotkom Dragiše Kitića.

Odmah na otvaranju drugog dijela potpuni preokret u korist Ljubića donosi kapiten Boris Žižak, a četiri minuta kasnije stvari na početak vraća Milan Kos, drugim golom na meču.

Novu prednost domaćinu u 33. minutu donio je Boris Šarčević, a Čelinac do kraja meča zahvaljujući još jednom pogotku Milana Kosa, te Momčila Amovića, u posljednjim sekundama, stiže do preokreta i pobjede rezultatom 3:4.

Ljubić u posljednjem kolu gostuje kod Sokratesa, dok Čelinac dočekuje Viktoriju.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Zapad” pogledajte na ovom linku.

KMF LJUBIĆ – KMF ČELINAC 3:4 (1:1)