FC Centar

Centar upisao i drugi trijumf, bivši fudbaler Sarajeva proslavio prvijenac

MNK Centar savladao je u drugom kolu Premijer lige BiH u futsalu KMF Beli Anđeo sa 6:3. Sarajlije su opravdale ulogu favorita, i sav posao su riješili za poluvrijeme.

U 10. minutu padaju dva gola. Pogađaju Anel Radmilović i Halil Merdžanić. Gosti se vraćaju preko Edina Muratovića dvije minute kasnije, ali onda do poluvremena pogađaju još jednom Amel Handžić, još jednom Merdžanić i na kraju poluvremena Davor Marković, te je već tada bilo jasno da tri boda ostaju u Sarajevu.

Bivši fudbaler Sarajeva, Branislav Arsenijević, pogađa na svom debiju za MNK Centar u 28. minutu za 6:1, a do kraja utakmice gosti preko Davora Arnautovića i Miloša Dupora samo smanjuju ovu prednost na pristojnih 6:3.

MNK CENTAR – KMF BELI ANĐEO 6:3 (5:1)

KSC Skenderija Gledalaca: 50

Sudije: Aleksandar Railić (Derventa) i Goran Ilić (Doboj)

Strijelci: 1:0 Radmilović 10, 2:0 Merdžanić 10, 2:1 Muratović 12, 3:1 Handžić 16, 4:1 Merdžanić 16, 5:1 Marković 20, 6:1 Arsenijević 28, 6:2 Arnautović 29, 6:3 Dupor 39 Žuti kartoni: Muratović (Beli Anđeo)

Centar: Ristivojević, Marković, Sipović, Radmilović, Handžić, Seferović, Suković, Lukić, Muminović, Boloban, Merdžanić, Ždralović, Tahirović, Arsenijević

Beli Anđeo: Savić, Đokić, Muratović, Komarčević, Arnautović, Ljuboje, Dupor, Miljanović