Premijer futsal liga BiH

Debi kao iz snova: Vedad Salčin poveo Mostarce do nove pobjede

Futsaleri mostarskog Starog Grada nisu imali problema u utakmici 11. kola Premijer lige BiH savladavši na svom parketu Doboj 5:0.

I jedni i drugi su nastupili sa dosta mladih igrača, naročito Dobojlije koje su bile bez nekoliko standardnih prvotimaca i sa samo jednim igračem starijim od 21 godine.

Vedad Salčin je sa tri pogotka u prvom poluvremenu trasirao put Mostaru do pobjede, a gol je dodao još Meldin Podrug. U drugom poluvremenu samo je Samir Gosto bio strijelac za konačnih 5:0.

FC MOSTAR SG – FC DOBOJ 5:0 (4:0)
USRC “Midhat Hujdur”
Gledalaca: 80
Sudije: Alem Bajrović (Sarajevo) i Aleksandar Railić (Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Salčin 2, 2:0 Podrug 7, 3:0 Salčin 14, 4:0 Salčin 16, 5:0 Gosto 22
Žuti kartoni: –

MOSTAR SG: Mušanović, Salčin, Kalajdžić, Gosto, Suton, Omanović, Džemić, Ćatić, Kahvedžić, Podrug, Subašić, Čupina, Kulak

DOBOJ: Nešić, Starčević, Ristić, Hadžikadunić, Radulović, Božić, Softić, Kovačević, Hatibović