Play-off za prvaka Premijer futsal lige BiH

Deni Imširović golom u posljednjoj minuti vratio Salines u egal

Futsaleri Salinesa savladali su u drugom finalnom meču Mostar SG sa 7:6 i tako vratili finalnu seriju na početak i izjednačili na 1:1.

Bila je ovo i bolja utakmica za Salines nego prva u Mostaru koja je otišla u produžetke, a na kraju raduju se Jarčevi. Admir Čorhodžić i Osman Beganović su postigli po dva pogotka, a po jedan su dodali Denis Isanović, Jasmin Spahić i Deni Imširović koji je pogodio u posljednjoj minuti.

Za goste, koji su i poveli sa 1:0 u 2. minuti, dva gola dao je Slobodan Rajčević, a po gol su postigli Marin Suton, Vladan Vesić, Adnan Kalajdžić i Marijo Aladžić.

SALINES – MOSTAR SG 7:6 (5:3)
Mala dvorana SKPC “Mejdan”, Tuzla
Gledalaca: 150
Sudije: Jasenko Pljevljak i Farik Kečo (oba Sarajevo)
Strijelci:0:1 Suton 2, 1:1 Isanović 3, 1:2 Vesić 7, 2:2 Čorhodžić 10, 3:2 Beganović 11, 4:2 Beganović 11, 5:2 Spahić 13, 5:3 Kalajdžić 18, 6:3 Čorhodžić 30, 6:4 Rajčević 30, 6:5 Aladžić 32, 6:6 Rajčević 34, 7:4 Imširović 40
Žuti kartoni: Arnautović (Salines)

SALINES: Milanović, Arnautović, Imširović, Isanović, Čorhodžić, Jašarević, Mujabašić, Radujković, Beganović, Avdić, Spahić, Todorić

MOSTAR SG: Galić, Kalajdžić, Suton, Rajčević, Gosto, Mušanović, Omanović, Kahvedžić, Aladžić, Šešelj, Vesić, Subašić, Jelić