FC Mostar SG

FC Mostar SG ‘Staklorad’ novi/stari je prvak BiH

Futsaleri Mostar SG ‘Staklorad’ novi/stari su prvci BiH u futsalu. Mostarci su u tri finalne utakmice koje su odigrane, dvije u Mostaru jedna u Čitluku ostvarile sve tri pobjede te tako osvojili novu titulu prvaka BiH.

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – MNK Brotnjo

FC Mostar SG ‘Staklorad’ večeras je stigao do treće pobjede nad Brotnjom rezultatom 4-1, te sa tom pobjedom postao novi/stari prvak BiH u futsalu.

U 11. minuti susreta poslije ubačaja iz auta, Nermin Kahvedžić postiže svoj 6. gol u play-offu za prednost svoje ekipe od 1-0.

Na 2-0 u 15. minuti šutem sa 9 metara povisio je Bilal Jelić.

Za 2-1 u 20. minuti kapiten gostiju Kristijan Pantić smanjuje prednost ekipe Mostar SG ‘Staklorad’.

Nakoj prvih 20 minuta na odmor se otišlo rezultatom 2-1.

Na asistenciju Aladžića, Dejan Pavlović u 23. minuti povisuje prednost na 3-1, što je njegov 4. pogodak u play-offu.

Kahvedžić Nermin 29 sekundi prije kraja postiže drugi pogodak za 4-1, što je njegov 7. pogodak u play-offu.

Sa konačnih 4-1 Mostar SG stigao je do treće uzastopne titule prvaka BiH.

Redakcija portala 4plus1.ba im ovim putem čestita.