Gradski derbi završen bez pobjednika: Bosna Kompred i Salines podijelili bodove

U Tuzli je večeras igran gradski derbi, a završen je bez pobjednika 3-3.

Futsaleri Bosne Kompred i Salines večeras su u maloj dvorani tuzlanskog Mejdana odigrali meč 16. kola Premijer futsal lige BiH, a meč je završen bez pobjednika 3-3.

Bosna Kompred je na poluvrijeme otišla sa dva gola prednosti golovima Mehmeda Ramića u 3. i Nevrsa Okačića u 9. minuti.

Nominalni gost Salines veći dio meča igrao je sa viškom igrača u polju, a u drugom poluvremenu uspjeli su rezultat preokrenuti u svoju korist golovima Davora Arnautovića i Benjamina Avdića. Svoju mrežu u 40. minuti pogodio je Mahir Hodžić i kada su svi mislili da će Salinesu pripasti i ovaj derbi Mehmed Ramić milimetarski preciznom loptom pronalazi Nevresa Okačića koji pogađa za konačnih 3-3.

MNK Bosna Kompred – FC Salines 3:3 (2:0)

Sportska dvorana Mejdan u Tuzli

Gledalaca: 350

Sudije: Aleksandar Railić (Banja Luka) i Goran Ilić (Doboj)

Strijelci: 1:0 Ramić 3, 2:0 Okačić 9, 2:1 Arnautović 24, 2:2 Avdić 34, 2:3 Hodžić AG 40, 3:3 Okačić 40.

Bosna Kompred: Čizmić, Hadžialjević, Ramić M, Hodžić, Okačić, Baščelić, Ramić Z, Preljević, Idriz, Smajlović, Sremac, Hrnjić, Mulavdić, Halilović. Trener: Zvonko Lugonjić.

FC Salines: Milanović, Beganović, Arnautović, Imširović, Čorhodžić, Topić, Jašarević, Jukić, Radujković, Isanović, Smajić, Avdić, Spahić, Todorić. Trener: Predrag Rajić.