Druga liga RS

Jošavka upisala pobjedu protiv Viktorije

KMF Jošavka je sinoć u okviru 8. kola Druge lige RS – Grupa “Zapad” slavio protiv KMF Viktorija iz Ribnika rezultatom 5:3.

KMF Viktorija – KMF Jošavka (arhiva)

Jošavka je već u 4. minutu došla do vođstva pogotkom Aleksandra Radujkovića.

Nakon toga Viktorija pogotkom Nemanje Ćubića u 7. i Dragana Ostojića u 12. minuti dolazi do preokreta, ali je ubrzo uslijedio preokret i od strane domaćih, te golovima Zorana Jovanovića i Nemanje Vujičića domaći na odmor odlaze sa zasluženom prednošću od 3:2.

U drugom poluvremenu Čelinčani nastavlja dominaciju i pogotkom Dejana Kneževića povisuju na 4:2.

Samo minut kasnije kapiten Viktorije, Ratko Dimitrić, smanjuje prednost Jošavke na 4:3, da bi na kraju u veoma otvorenoj utakmici sa puno šansi na obje strane tačku na “i” stavio Bojan Vučić i postavio konačnih 5:3 u korist Jošavke.

Jošavka će u sledećem kolu ugostiti velikog rivala KMF Čelinac, dok će Viktorija biti domaćin KMF Gradiška.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Zapad” možete pogledati na ovom linku.

KMF JOŠAVKA – KMF VIKTORIJA 5:3 (3:2)