Kaskada lako savladala Centar

MNK Kaskada upisao je pobjedu u meču 13. kola Premijer futsal lige BiH protiv FC Centar iz Sarajeva rezultatom 6:1.

MNK Kaskada

Gosti iz Sarajeva su prvi stigli do prednosti, kada je u 11. minutu mrežu domaćih zatresao Vedad Salčin.

Do odlaska na odmor Kaskada u potpunosti preokreće rezultat. Strijelci su bili Adel Demirović i Avdo Huskanović.

U drugom poluvremenu još bolja igra ekipe iz Gračanice i još četiri lopte u mrežu nekadašnjeg šampiona države.

U trećem minutu nastavka na 3:1 povisuje kapiten Ulfet Krdžić, a samo dva minuta kasnije prednost od 4:1 donosi Emir Milanović.

Četiri minuta prije kraja još dva pogotka za domaću ekipu, golove su postizali Avdo Huskanović još jednom, te Ibrahim Husejnović za konačnih 6:1.

U narednom kolu Kaskada gostuje kod Brotnja, dok Centar dočekuje ekipu Seljaka.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

MNK KASKADA – FC CENTAR 6:1 (2:1)