Minimalna pobjeda Brotnja protiv Seljaka u Livnu

MNK Seljak Livno-Bus i MNK Brotnjo u Livnu večeras su odigrali odgođenu utakmicu 3. kola Premijer futsal lige BiH. Bolji su bili Čitlučki futsaleri, koji su sa 1-2 upisali 3 nova boda.

U sportskoj dvorani Daliber Perković Dali odigrana je odgođena utakmica 3. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Seljak Livno-Bus – MNK Brotnjo. Nova tri boda upisala je gostujuća ekipa rezultatom 1-2.

U 3. minuti mrežu domaćih pogađa Zvonim Ćavar. Zatim u 7. minuti Mladen Čečura postiže izjednačujući pogodak, te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Jedini pogodak u 2. poluvremenu postigao je Marin Suton u 35. minuti, za konačnih 1-2.

Domaći su krajem 2. drugog poluvremena pokušali stići zaostatak, ali im to nije uspjelo.