KMF Nevesinje

MNK SELJAK SLOMIO NEVESINJE

U sportskoj dvorani Dalibor Perković-Dali u Livnu u okviru 19.kola Premijer futsal lige BiH, domaći igrači MNK Seljak su iskoristili prednost domaćeg terena i uvjerljivim rezultatom savladali KMF Nevesinje.

Ovo je bila jako bitna utakmica za obe ekipe, koje se bore za opstanak. Iako rezultat govori da je to bila ubedljiva pobeda situacija na terenu nije bila takva, bar ne prvih 25 minuta. Do tada je na semaforu stajalo 1:0 za domaću ekipu . A onda u periodu od 25. do 28. minuta  nastaje potop gostujuće ekipe. U tom periodu primaju tri gola (dva je dao Palavra)  i tada je već bilo jasno da bodovi ostaju u Livnu. Do kraja su domaći samo potvrdili svoj pobjedu preko Ivkovića i Pervana.

Seljak je ovom pobedom pobegao Nevesinju tri boda i do kraja ih čeka neizvjesna borba za opstanak. U sledećem kolu gostuju kod šampiona Mostara SG, dok Nevesinje dočekuje Brotnjo.

SELJAK-NEVESINJE 6:0  (1:0)

Seljak: Vidović ,Ivković, Kaić ,Semren ,Vukoja, Maleta, Miočević ,Ćorić ,Čolak ,Grgić ,Dalić ,Palavra ,Kovač

Nevesinje: Tomović, Gutić, Pudar, Prodanović, Milićević, Glogovac, Husnić, Pantić, Drašković, Zečević