MNK Banovići

MNK Seljak upisao pobedu u triler meču protiv upornih Banovića

U utakmici 15. kola Premijer Futsal lige Bosne i Hercegovine koja je večeras odigrana u Livnu ,domaćin MNK Seljak je došao do vrijedna  tri boda u borbi za opstanak protiv fenjeraša Banovića .

Sve je izgledalo kao da je meč odlučen već u prvom poluvremenu ,jer domaćini su vodili sa 4:0 golovima Semrena ,Čolaka i Kaića. A kada je u drugom poluvremenu u 25. minuta Čolić postigao gol za 5:0,  svi u dvorani su pomislili da je nova pobjeda upisana ali se gosti nisu sa tim složili. U periodu od 28. minuta do 39.minuta oni postižu četiri gola i tako meč uvode u neizvjesnu završnicu .Međutim u zadnjem minutu meča Perković Nikola postiže gol za konačnih 6:4 i tako otklanja sve dileme oko pobjednika. Ovom pobedom Seljak je pobegao u sredinu tabele i do kraja mu predstoji teška borba za opstanak, dok su Banovići ovim porazom još više produbili svoju agoniju.

Seljak u sledećem kolu putuje u Trebinje na megdan Leotaru, a Banovići dočekuju Brotnjo

Seljak: Vidović ,Ivković, Kaić ,Semren ,Vukoja Miočević ,Ćoric ,Čolak ,Grgić ,Dalić ,Palabra ,Kovač ,Perković ,Kovčalija

Banovići: Tanović ,Čamrković ,Avdić ,Dedić ,Mujić ,Imamović, Mehmedović ,Pozderović, Smajović ,Čergić ,Hidić