Mostar SG bez problema protiv Belog Anđela

Aktuelni bh. prvak, FC Mostar SG ‘Staklorad’, bez većih problema slavio je protiv KMF Beli Anđeo u utakmici 15. kola Premijer futsal lige BiH u Mostaru rezultatom 6:3.

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – KMF Beli Anđeo

Odmah na otvaranju Samir Gosto je donio prednost mostarskoj ekipi.

U 8. minutu gosti preko Branislava Panića uzvraćaju udarac i vraćaju stvari na početak.

Ipak, do odlaska na odmor Mostar SG postiže još dva pogotka za konačnih 3:1 u prvom dijelu. Strijelci su bili Vladan Vesić i još jednom Samir Gosto.

U 26. minutu na 4:1 povisuje Dejan Pavlović, šest minuta kasnije u strijelce se upisuje i Anel Radmilović.

U finišu susreta Beli Anđeo smanjuje na 5:3 golovima Miloša Novakovića i Davora Arnautovića, ali u posljednjim sekundama konačnih 6:3 za novu pobjedu Mostaraca postavlja Salih Macić.

U narednom kolu Mostar SG u gradskom derbiju gostuje kod Zrinjskog, dok Beli Anđeo dočekuje Kaskadu.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

FC MOSTAR SG ‘STAKLORAD’ – KMF BELI ANĐEO 6:3 (3:1)