Mostar SG razbio Slogu u zaostaloj utakmici trećeg kola

Futsaleri Mostar SG Staklorada u zaostaloj utakmici trećeg kola savladali su MNK Sloga rezultatom 11:2, a dominirali su od početka do kraja meča.

U trećoj minuti Samir Gosto je pogodio za 1:0, a na 2:0 je povisio Bilal Jelić u devetoj minuti. Gosti preko Emira Milanovića u 13. minuti vraćaju prividnu neizvjesnost utakmici, ali Gosto u 14. minuti pogađa za 3:1, da bi dva gola u kratkom razdoblju od 15. do 18. minute vezao Marijo Aladžić za uvjerljivih 5:1. Za goste tada pogađa Vahid Halilović, a onda Slobodan Rajčević veže dva pogotka u 20. minuti za konačan ishod prvog dijela od 7:2.

I u drugom poluvremenu je na terenu postojao samo jedan tim. U 32. i 33. minuti Marijo Aladžić postiže treći i četvrti gol, da bi u 34. minuti Bilal Jelić pogodio za 10:2. Konačnih 11:2 postavlja golom u 38. minuti Marin Suton.

Mostar ima 10 bodova nakon četiri utakmice, uz gol razliku 30:11 i prvi je na tabeli. Sloga je s druge strane ostala na jednom bodu i trenutno zauzima deveto mjesto na tabeli.