FC Mostar SG

Mostar SG ‘Staklorad’ opravdao ulogu favorita u gradskom derbiju

Futsal club Mostar SG ‘Staklorad’ opravdao je ulogu favorita u gradskom derbiju protiv HFC Zrinjski, te zasluženo slavio sa visokih 1:5.

Zrinjski – Mostar SG ‘Staklorad’

U dvorani Bijeli brijeg danas je odigrana zaostala utakmica 2. kola Premijer futsal lige BiH, a ujedno i gradski derbi između Zrinjskog – Mostar SG ‘Staklorad’.

Unatoč svim problemima skupili su snage igrači Zrinjskog na čelu sa novom Upravom, te zajedno krenuli u novu sezonu.

U derbiju je očekivano slavio Mostar SG ‘Staklorad’ koji je sa visokih 1:5 pobijedio svog gradskog rivala, te pobjedom otišao na reprezentativnu pauzu.

Za 1:0 u 5. minuti susreta pogodio je Vlaho, a tu prednost unatoč napadima igrača Starog Grada domaći su uspjeli održati do 13. minute, kada Jelić poravnava rezultat na 1:1.

Do kraja 1. poluvremena postignuta su još dva pogotka. Prvo u 19. minuti Bošković, a odmah nakon njega Aladžić u 20. minuti, te se tako na poluvrijeme otišlo sa 1:3.

Drugo poluvrijeme počinje napadima Starog Grada, a put do mreže domaćih pronalazi opet Jelić u 28. minuti susreta, a njegov saigrač Ivanković u 32. postiže pogodak za konačnih 1:5.

Sa ovom utakmicom kompletirano je 2. kolo, a sada slijedi reprezentativna pauza.