Premijer futsal liga BiH

Nova pobjeda Sloge: Bosna Kompred savladana u druom poluvremenu

Futsaleri Sloge iz Gornjeg Vakufa/ Uskoplja savladali su danas na svom terenu Bosnu Kompred sa 9:3 u utakmici 5. kola Premijer lige BiH.

Sloga je meč prelomila sredinom drugog poluvremena kada je Bosna Kompred upala u crne minute i za tri minute primaju četiri pogotka koja Slogu odvode na sigurnih 7:2.

Emir Milanović je postigao hattrick, Admir Zukan je dva puta pronalazio put do mreže, a po jednom su se u strijelce upisali Hodžić, Kovač, Petak i Latić. Za goste, dva gola je dao Nevres Okačić, a jedan Spahić.

MNK SLOGA – MNK BOSNA KOMPRED 9:3 (2:0)
Sportska dvorana u Gornjem Vakufu/ Uskoplju
Gledalaca: 350
Sudije: Goran Ilić (Doboj) i Almedin Berilo (Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Milanović 12, 2:0 Zukan 17, 3:0 Hodžić 22, 3:1 Okačić 23, 3:2 Okačić 23, 4:2 Kovač 27, 5:2 Milanović 28, 6:2 Zukan 28, 7:2 Milanović 30, 7:3 Spahić 34, 8:3 Latić 38, 9:3 Zukan 40
Žuti kartoni: Latić (Sloga), Zulić, Okačić, Kasumović (Bosna Kompred)

SLOGA: Čakić, Latić, Em. Milanović, Zukan, Petak, Delić, Er. Milanović, Bilkan, Hodžić, Kovač, Sušić, Turić, Omeragić, Halilović
BOSNA KOMPRED: Čizmić, Hadžialjević, M. Ramiž, Zulić, Spahić, Budaković, Z. Ramić, Idriz, Smajlović, Fehratović, Okačić, Kasumović