Policajac i Salines podijelili bodove

Prvi meč 1. kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine odigran je u Čelincu, gdje je banjalučki Policajac bio domaćin Salinesu.

Banjalučki Policajac i tuzlanski Salines u dvorani u Čelincu podijelili su bodovoe u 1. kolu Premijer futsal lige BiH odigravši 3-3.

Policajac je u 5. minuti preko Slaviše Maksimović stigao do prednosti od 1-0, a u 8. minuti Dejan Pavlović je povisio prednost Banjalučana na 2-0.

Salines je do kraja prvog poluvremena uspio smanjiti rezultat na 2-1, a u 16. minuti mrežu gola golmana Stanivukovića zatresao je Benjamin Avdić, a sa tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Salines je u 22. minuti preko jednog od pojačanja Miloša Radujkovića, bivšeg igrača Policajca, uspio izjednačiti rezultat na 2-2.

U 32. minuti utakmice Policajac stiže do prednosti od 3-2 preko Dejana Trifkovića, ali u istoj minuti Miloš Radujković svojim drugim golom donosi Salinesu novo izjednačenje za konačnih 3-3.