Sarajevo i Bosna Kompred sigurni na domaćem terenu

U okviru šestog kola Premijer futsal lige Bosne i Hercegovine GFC Sarajevo je savladao ekipu Salinesa sa visokih 5:1 nakon preokreta.

em

Salines je odlično otvorio utakmicu jer je Mirko Marinković pogodio u prvoj minuti, ali to nije dugo potrajalo.

GFC Sarajevo je izjednačio u šestoj minuti utakmice, a strijelac je bio Emir Omerhodžić. U nastavku utakmice mrežu Salinesa su još pogađali Amel Handžić i Nedžad Hodić, dok je dva pogotka postigao Stefan Jokić.

U drugoj utakmici ekipa MNK Bosna Kompred je savladala ekipu MNK Kaskada. Konačan rezultat utakmice glasio je 6:3.

Bosnu Kompred do pobjede su predvodili sjajni Zijad Ramić i Tarik Idriz koji su u razmaku od šest minuta postigli zaista sjajna četiri pogotka.

Osim njih po jedan pogodak su postigli Mehmed Ramić i Amir Zulić. Sa druge strane za Kaskadu su pogađali Ajdin Hrnjić, Zaim Nurkić i Sead Buljubašić.