Seljak preokretom do pobjede protiv Kaskade

Večeras je u Livnu nastavljeno 10. kolo Premijer futsal lige BiH, a domaći MNK Seljak ‘Livno-Bus’ je nakon velikog preokreta upisao pobjedu protiv MNK Kaskada rezultatom 3:2.

MNK Seljak ‘Livno-Bus’

Gosti iz Gračanice su na poluvrijeme otišli sa prednošću od 0:2, a strijelci su bili Ibrahim Husejnović u 5. minutu i Adel Demirović u 11. minutu.

Drugi dio u potpunosti pripada domaćinu koji sa tri pogotka preokreće rezultat i na kraju slavi sa konačnih 3:2.

Prvo je mladi Marin Sesar u drugom minutu nastavka smanjio na 2:2, da bi potom minut kasnije poravnanje donio Anđel Čolak.

Veliko slavlje Livnjacima priredio je Tomislav Pervan u 33. minutu kada je donio prvu prednost svojoj ekipi na ovom meču, a kasnije se ispostavilo i prednost vrijednu pobjede i osvajanja tri boda.

U narednom kolu Seljak dočekuje Zrinjski, dok će Kaskada biti domaćin fenjerašu Tangu.

MNK SELJAK ‘LIVNO-BUS’ – MNK KASKADA 3:2 (0:2)