Druga liga RS

Šest pogodaka Arbinje za pobjedu Glasinca na gostovanju kod Obilića

KMF Glasinac upisao je novu pobjedu, ovoga puta su u meču 7. kola Druge lige RS – Grupa “Istok” slavili na gostovanju u Prnjavoru protiv KMF Obilić sa 3:9, ponajviše zahvaljujući Stefanu Arbinji.

KMF Glasinac

Prnjavorčani su uspjeli da u prvom poluvremenu drže priključak za Glasince, ali u drugih dvadeset minuta gosti su pokazali sjajnu igru i stigli do sigurne pobjede rezultatom 3:9, dok je prvi dio završen rezultatom 3:4.

U redovima Glasinca se najviše istakao Stefan Arbinja koji je čak šest puta tresao mrežu Obilića. Jednom su se u strijelce upisali golman Miloš Pajević, Pavle Bakmaz i Marko Radović.

Kod Obilića je dvostruki strijelac bio Toni Danilović, a jednom je mrežu zatresao i Milan Mašić.

U narednom kolu Obilić gostuje kod Glavice, dok Glasinac u derbiju dočekuje Derventu.

Trenutnu tabelu Druge lige RS – Grupa “Istok” možete pogledati na ovom linku.

KMF OBILIĆ – KMF GLASINAC 3:9 (3:4)