HFC Zrinjski

Zrinjski pobjedom započeo sezonu

U Gradskoj dvorani u Čitluku, pred oko 500 gledatelja. Snage su odmjerili  MNK Brotnjo – HFC Zrinjski.

U prvom dijelu utakmice domaćin je imao nekoliko prilika, prvu od njih je iskoristio Kristijan Pantić i doveo Brotnjo u vodstvo. Nedugo zatim Bošković poravnava rezultat.

S puno žara i borbe nastavila se utakmica, da bi Anto Galić s desetak metara pogodio vrata Skuhana i doveo Brotnjo u vodstvo od 2:1.

Sredinom prvog poluvremena Bošković izravnava rezultat na 2:2. Zrinjski nastavlja dobro braniti svoja vrata, Brotnjo nastavlja napadačkim tempom, nakon nekoliko promašenih prilika Zrinjski kažnjava Brotnjo u zadnjim sekundama prvog poluvremena golom iz akumuliranog prekršaja.

U drugom poluvremenu, Ivanković nakon šprinta pogađa za 4:2 u 7. min susreta nakon čega se rezultat nije mijenjao.