Zrinjski slavio protiv Belog Anđela i približio se polufinalu play-offa

HFC Zrinjski iz Mostara slavio je sinoć protiv debitanta u premijerligaškom društvu KMF Beli Anđeo rezultatom 6:2 u meču 14. kola Premijer futsal lige BiH i tako se još više osigurao na drugoj poziciji koja vodi u polufinale play-offa.

HFC Zrinjski – KMF Beli Anđeo (foto: pogled.ba)

Zrinjski je do prednosti došao u 11. minutu pogotkom Josipa Sesara. Sedam minuta kasnije na 2:0 je povisio Ivan Ivanković, a konačnih 3:0 u prvom dijelu svojim drugim pogotkom na utakmici postavio je Josip Sesar.

Beli Anđeo na otvaranju drugog poluvremena preko Miloša Novakovića smanjuje na 3:1, a nedugo zatim njegov saigrač Miloš Dupor trese vlastitu mrežu i donosi Mostarcima prednost od 4:1.

U 24. minutu Josip Sesar povisuje na 5:1, bio je to njegov treći pogodak na ovom susretu.

Pet minuta prije kraja Darko Raguž pogađa za 6:1, da bi konačnih 6:2 postavio Miloš Dupor tri minuta prije kraja.

U narednom kolu Zrinjski gostuje kod Salinesa, dok Beli Anđeo putuje na megdan aktuelnom prvaku FC Mostar SG ‘Staklorad’.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

HFC ZRINJSKI – KMF BELI ANĐEO 6:2 (3:0)