ZRINJSKI U FINIŠU DO POBJEDE PROTIV MNK SELJAK U MOSTARU

Juče su se u Mostaru u poslednjoj utakmici 2. kola Premijer nogometne lige u futsalu sastali HFC Zrinjski i MNK Seljak iz Livna, a drugu pobjedu u sezoni je ostvario domaćin.

Utakmicu je došlo pogledati oko 350 gledatelja koji su došli pozdravitii jedan novi Zrinjski koji ima velike ambicije u ovom prvenstvu. Gosti iz Livna u Mostar nisu došli s bijelom zastavom, i nazočni gledatelji zaista su mogli uživati u utakmici.

Zrinjski je odlično otvorio utakmicu. Već u 15. minuti Ivan Ivanković pogađa za 1:0. Na odmor se odlazi sa tom prednošću domaćina.

Na 2:0 povisio je Marin Suton u 33. minuti utakmice, da bi u 39. Zelenika povećao rezultat na 3:0. Gosti su preko Grubišića smanjili rezultat na 3:1 što je ujedno bio i konačni rezultat utakmice.

Sve u svemu odlična predstava s puno lijepih akcija. Plemići su bili bolji i na kraju su sasvim zasluženo slavili i tako opravdali ulogu favorita. U idućem kolu Plemići gostuju kod Leotara u Trebinju.