FC Salines

BODOVI OSTAJU U TUZLI

U sali sportskog centra Mejdan u Tuzli pred oko 150 gledatelja domaći tim Salines je potvrdio pobjedu iz Nevesinja ,te upisao nova tri boda protiv ekipe Tanga.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremenu kada su na krilima Mehmeda Ramića poveli sa 4:0. U nastavku je viđena puno bolja igra gostiju ,koji već u drugom minutu  smanjuju na 4:1 .Gol nade za Tango  šest minuta prije kraja postiže Erić ali im je sve nade već sledeći minut ugasio Isanović Denis svojim drugim golom. Pobjedu je do kraja potvrdio Ramić Maid u poslednjem minutu susreta.

Salines će se sa ova tri boda plasirati na peto mjesto ,na kojem će ostati do sutra kada se sastaju  Leotar i Brotnjo u Trebinju. Salines u sledećem kolu gostuje kod šampiona u Mostaru ,dok Tango dočekuje fenjeraša iz Banovića.

SALINAS: Hodžić, Mišić ,Isanović ,Ramić Me.,Ramić Ma. ,Ćatić ,Avdić ,Muratović ,Imširović ,Spahić ,Pranjić ,Jusić ,Marinković

TANGO: Šehovac ,Hadžić ,Ikonić ,Erić ,Milošević ,Đurović ,Kuljanin ,Šarović ,Kenjić ,Bjelica ,Purković ,Debelnogić