Premijer futsal liga BiH

Bosna Kompred na pola puta do opstanka

Futsaleri Bosne Kompred su u prvoj utakmici play outa Premijer lige Bosne i Hercegovine savladali u kantonalnom derbiju u malom “Mejdanu” Kaskadu sa 6:2.

Tuzlaci su tako stigli na pola puta do opstanka u društvu najboljih i za to im je potrebna još jedna pobjeda, brejk u Gračanici ili pobjeda u eventualnoj majstorici u Tuzli.

Mehmed Ramić je već u drugoj minuti utakmice doveo Bosnu Kompred u vodstvo, a do poluvremena Ajdin Hrnjić duplira prednost. Sead Buljubašić je na kratko smanjio rezultat, a onda je Dragan Sremac pogodio za 3:1. Potom Sead Buljubašić drugim golom smanjuje na 3:2, ali je to bilo sve od Kaskade. U posljednjih 10 minuta su pali, a Bosna Kompred golovima Mirnesa Mulavdića, Nevresa Okačića i Darija Čizmića pogađa za 6:2.