Play-off za prvaka Premijer futsal lige BiH

Brotnjo slavio u Livnu i izborio polufinale play-offa

MNK Brotnjo iz Čitluka slavio je večeras u Livnu protiv MNK Seljak ‘Livno – Bus’ rezultatom 1:2 u drugom meču četvrtfinala play-offa za prvaka Premijer futsal lige BiH i tako izborio plasman u polufinale doigravanja.

MNK Seljak ‘Livno – Bus’ – MNK Brotnjo

Brotnjo je do prednosti stigao u 4. minutu, kada je mrežu Vidovića zatresao Nikola Granić.

Do odlaska na odmor viđen je samo jedan pogodak, i to u 19. minutu kada je poravnanje Seljaku donio Matej Bartulica.

U 25. minutu kapiten gostiju Kristijan Pantić krade loptu igračima Seljaka i nakon sjajnog solo prodora donosi novu prednost svojoj ekipi, što se ispostavilo i da je konačan rezultat ovog duela.

Brotnjo je pobjedom i u drugom susretu protiv Seljaka izborio pobjedu u četvrtfinalnoj seriji i plasman u polufinale play-offa za prvaka BiH gdje će igrati protiv HFC Zrinjski iz Mostara.

MNK SELJAK ‘LIVNO BUS’ – MNK BROTNJO 1:2 (1:1)