Premijer futsal liga BiH

Bubamara i Tešanj prvi polufinalni meč play offa odigrali neriješeno

U cazinskoj dvorani između Bubamare i Tešnja večeras je odigran prvi polufinalni meč play offa za ulazak u Premijer futsal ligu BiH, a na kraju je završeno bez pobjednika 1-1.

Prvo poluvrijeme završeno je 0-1, a za goste je pogodio Halilović Haris. Mogao je rezultat na poluvremenu biti i veći ali u par navrata odlično se pokazao domaći golman Nermin Akmadžić.

U drugom poluvremenu Bubamara je zasluženo stigla do izjednačenja, a u 31. minuti pogodio je Edis Nuhanović. Mogli su Cazinjani i preokrenuti rezultat, ali gostujući golman Halilović je odlično zaustavljao domaće pokušaje.

Revanš se igra za sedam dana u Tešnju, a pobjednik tog duela će se plasirati u finale play offa.

Sutra u Zenici, od 15:30 sati, Neimari i Konjic igraju svoj meč polufinalna play offa.