Hercegovina i Salines podijelili bodove

Futsaleri Hercegovine i Salinesa podijelili su po bod u utakmici 3. kola Premijer lige BiH u futsalu u Širokom Brijegu.

Bila je ovo jedna zanimljiva utakmica u kojoj su domaći poveli već u 4. minuti petim golom u sezoni Zvonimira Ćavara, ali je Benjamin Smajić vratio stvari na početak u devetoj minuti.

Slijedi onda kobna 11. minuta za Salines kada primaju dva pogotka, prvo Mikulić sa druge stative pogađa za 2:1, a onda Dragan Edi Marić kažnjava nokdaun u kojem su se Jarčevi našli.

Ipak, Salines se niti jednog momenta nije predao u ovom susretu, pa u 31. minutu autogolom Marića dolaze do 3:2, a onda Senahid Mujić u 36. minuti donosi i poravnanje, što je bio i konačan rezultat meča.

Obje ekipe su neporažene nakon tri kola, Hercegovina ima sedam bodova, dok je Salines na pet bodova.

MNK HERCEGOVINA – FC SALINES 3:3 (3:1)
Dvorana “Pecara”, Široki Brijeg
Gledalaca: 100
Sudije: Dušan Berak (Trebinje) i Alen Velić (Bugojno)
Strijelci: 1:0 Ćavar 4, 1:1 Smajić 9, 2:1 Mikulić 11, 3:1 Marić 11, 3:2 Marić 31ag, 3:3 Mujić 36
Žuti kartoni: Grbešić, Čolak (Široki Brijeg), Radujković, Kuzmić (Salines)

HERCEGOVINA: Rašić, Čolak, Peko, Ćavar, Marić, Marušić, Milićević, Mikulić, Grbešić, Kolobarić, Bilić, Kvesić, Zovko

SALINES: Hasančević, Radujković, Smajić, Avdić, Todorić, A. Mujić, Mujabašić, Beganović, S. Mujić, Imširović, Isanović, Kuzmić, Softić