Hercegovina od gotovog umalo napravila veresiju: Nova trica za Širokobriježane

Futsaleri Hercegovine su u 15. kolu Premijer lige BiH ugostili Konjica, a utakmica se igrala u Grudama, zbog zauzetosti “Pecare”.

Fenomenalno je krenulo za Širokobriježane. Presječen je pas Konjica po kretanju sa centra i već u prvim sekundama utakmice Anđel Čolak pogađa za 1:0.

Do drugog pogotka Širokobriježani dolaze u 17. minuti kada dobijaju kazneni udarac. Izveo ga je David Zovko i pogodio za rezutat prvog poluvremena, 2:0.

Kada je Ante Grbešić u 24. minuti pogodio za 3:0 djelovalo je da Hercegovina ide po sigurnu pobjedu, ali tako nisu mislili gosti.Josip Bilić je smanjio na 3:1, odmah pogodio i Maid Graho za 3:2 i na 11 minuta do kraja Konjic je bio opet u igri. Pokušavali su doći do trećeg gola, ali je Dejan Rašić izvrsno branio i sačuvao svoju ekipu, te im donio bitnu pobjedu u borbi za četvrto mjesto.