Premijer futsal liga BiH

“Kantonalni derbi” Salinesa i Kaskade ponovo bez pobjednika

FC Salines i MNK Kaskada remizirali su u “kantonalnom derbiju” Tuzlanskog kantona u meču 12. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši danas u Tuzli neriješeno, 3:3.

FC Salines – MNK Kaskada

Utakmica je u potpunosti opravdala epitet derbija, a publika je mogla da uživa u sjajnoj predstavi i jedne i druge ekipe.

Tuzlaci su u 8. minutu prvi stigli do prednosti, a mrežu Kaskade zatresao je Deni Imširović.

U 16. minutu prednost domaćih udvostručio je mladi Amar Hasić, ali do odlaska na odmor Kaskada autogolom Denisa Isanovića smanjuje na 2:1.

Taj rezultat je stajao na semaforu sve do 34. minuta kada na scenu stupa nekadašnji bh. reprezentativac Emir Milanović, koji sa svoja dva pogotka u razmaku od par sekundi u potpunosti preokreće rezultat i donosi prednost ekipi iz Gračanice.

Ipak, bod Salinesu i konačnih 3:3 postavio je Denis Isanović, tri minuta prije kraja meča.

U narednom kolu Salines gostuje kod Seljaka, dok Kaskada dočekuje sarajevski Centar.

Trenutnu tabelu Premijer futsal lige BiH pogledajte na ovom linku.

FC SALINES – MNK KASKADA 3:3 (1:2)

Pridružite se našoj Viber zajednici i pratite sva dešavanja iz svijeta futsala u BiH i šire klikom na označeno polje ispod.