KMF Brčko Zdravlje

LEOTAR DO BITNIH BODOVA U BRČKOM

U meču 15. kola Premijer lige BiH u futsalu ekipa KMF Leotara odnijela je veoma važnu pobjedu u Brčkom, u direktnom duelu ekipa koje se bore za opstanak u elitnom razredu bh futsala.

Trebinjci su odlično otvorili meč i poveli sa velikih 0:3. Ekipa Brčko Zdravlja ipak do poluvremena smanjuje na 1:3, a u nastavku meča dolaze i do poravnanja rezultata.

Leotar ubacuje u brzinu više i ponovo vodi sa dva gola razlike 3:5. Brčaci se ipak vraćaju i uvode meč u triler završnicu minut do kraja. Ipak, Leotar uspjeva da sačuva prednost i tri nova zlata vrijedna boda.

Strijelci za trebinjsku ekipu bili su Milanović (2), Šešelj, Vico i Đorđe Jovanović.

U narednom kolu u Trebinju gostuje ekipa Seljaka iz Livna u još jednom važnom meču sa prefiksom „biti ili ne biti“ za ekipu Leotara.

Izvor: trebinjelive.info