Premijer futsal liga BiH

Mostar SG na pogon Bilala Jelića stigao do pobjede protiv Hercegovine

Futsaleri Mostara SG na domaćem terenu bili su bolji od širokobriješke Hercegovine 3-1, te tako upisali nova 3 boda.

Futsaleri Mostara SG u 8. kolu Premijer futsal lige BiH pobijedili su Hercegovinu iz Širokog Brijega 3-1, te tako upisali nova tri boda.

Mrežu Dujmovića pred sami kraj prvog poluvremena uspio je probiti Bilal Jelić golom za 1-0, a s tim rezultatom se otišlo na odmor.

Na startu drugog poluvremena obje ekipe imale su par dobrih prilika, a Hercegovina nakon asistencije Zvonimira Ćavara Hrvoju Ćavaru uspjeva postići gol za 1-1.

U 28. minuti Bilal Jelić opet svome timu donosi vodostvo, a u 40. minuti Nermin Kahvedžić uspio je potvrditi pobjedu Mostaraca za nova tri boda.

Vrijedi napomenuti kako je Hercegovina odigrala odličan meč, te se nije predavala do posljednje sekunde utakmice.